Bestview R5 kontroll monitor
- Gyártó: Bestview
- Cikkszám: BVR5
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Specifications | |
| Screen Size | 5.5 Inch |
| Resolution | 1920x1080 |
| Display Ratio | 120.96(W) x 68.04(H)mm |
| Color Depth | 16.7M |
| Pixel Pitch | 0.021x0.063(HxV) |
| Brightness | 450 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Backlight | LED |
| Viewing Angle | 178°(89°/89° L/R)178°(89°/89° U/D) |
| Input | HDMI/SD |
| Output | HDMI |
| Audio Output | 3.5mm Stereo Headphone |
| HDMI Signal Format | 720x480i&720x480p@59.94, 60Hz 720x576i&720x576p@50 Hz 1280x720p@50, 59.94, 60Hz 1920x1080i@50, 59.94, 60Hz 1920x1080psf@24, 25, 29.97, 30Hz 1920x1080p@23.93, 24, 25, 29.97, 30, 50, 59.94, 60Hz 3840x2160p@24, 25, 30Hz 4096x2160p@24Hz |
| Power | ≤9W |
| Voltage | DC7-24V |
| Working Temperature | -20℃~55℃ |
| Storage Temperature | -30℃~65℃ |
| Packing Size | 182x120x85mm |
| Unit Weight | 200g |