Bestview R6 UHB touchscreen kontroll monitor
- Gyártó: Bestview
- Cikkszám: BVR6UHB
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Model | R6 UHB |
| Screen Size | 5.5 Inch |
| Resolution | 1920x1080 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Brightness | 2800 cd/m² |
| Contrast | 1100:1 |
| Viewing Angle | 178°(H/V) |
| Input | HDMI |
| Output | HDMI |
| HDMI Signal Format | 720x480i&720x480p@59.94, 60Hz 720x576i&720x576p@50 Hz 1280x720p@50, 59.94, 60Hz 1920x1080i@50, 59.94, 60Hz 1920x1080psf@24, 25, 29.97, 30Hz 1920x1080p@23.93, 24, 25, 29.97, 30, 50, 59.94, 60Hz 3840x2160p@24, 25, 30Hz 4096x2160p@24Hz |
| 3G-SDI Signal Format | 740x480i & 740x480p@59.94, 60Hz 720x576i & 720x576p@50Hz 1280x720p@50, 59.94, 60Hz 1920x1080i@50, 59.94, 60Hz 1920x1080psf@24, 25, 29.97, 30Hz 1920x1080p@23.98, 24, 25, 29.97, 30, 50, 59.94, 60Hz |
| Voltage | 7-24V |
| Power Consumption | ≤12W |
| Monitor Size | 185x120.4x27.3mm |
| Monitor Weight | 580g |
| Working Temperature | -20℃~65℃ |
| Storage Temperature | -30℃~65℃ |
| Warranty | 1 Year |