BOYA BY-MM1 Videómikrofon
- Gyártó: Boya
- Cikkszám: BY-MM1
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
A BOYA BY-MM1 egy kardioid mikrofon, amely okostelefonokhoz, DSLR kamerákhoz, kamkorderekhez, hangrögzaítőkhöz, PC-khez, stb. csatlakoztatható. A Plug and play kialakítás lehetővé teszi az akkumulátor nélküli használatot. Kicsi, kompakt mérete és könnyű alumínium váza miatt nincs számottevő súlya az eszköznek. A rezgésgátló kengyel hatékonyan csökkenti a nem kívánt rezgéseket.
Specifikációk:
| Transzduktor: | Electret kondenzátor |
| Karakterisztika: | Kardioid |
| Frekvencia átvitel: | 35-18KHz +/- 3dB |
| Érzékenység: | -42dB +/- 1dB / 0dB = 1V / Pa , 1kHz |
| Jel-zaj arány: | 76dB SPL |
| Csatlakozó: | 3,5 mm-es TRS és TRRS jack |
| Méretek: | Φ22 * 81mm |
| Súly: | 86g |