CW-A2541 Tripod PH-15H Gömbfejjel 173cm
- Gyártó: Cineware
- Cikkszám: CW1493
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| SYMBOL stand: | A2541 |
| MAX HEIGHT: | 173cm |
| MAX AMOUNT OF WORK: | 163cm |
| MIN HEIGHT OF WORK: | 47cm |
| Length: | 59cm |
| MAX LOAD: | 4 kg (head) |
| WEIGHT: | 2kg |
| LEVEL: | x2 |
| CASE: | The set |
| COLOR: | Black |
| EXECUTION: | steel / aluminum / plastics |
| STATE OF THE PRODUCT: | Brand New |
| WARRANTY: | 12 months |