DJI Osmo Pocket
- Gyártó: DJI
- Cikkszám: 31798
-
Elérhetőség:
Rendelésre
szállítás
raktárkészlet
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
A termékre 24 hónapos gyártói garancia érvényes! Az eddigi termékpaletta részeként az Osmo-széria, majd az Osmo Mobile termékek is megtalálták célközönségüket, és hamar népszerűvé váltak a - különböző szintű igényeket támasztó - felhasználók körében. A mindössze 116 g tömegű Osmo Pocket egy eszközben biztosítja a hordozhatóságot és a megfelelő képstabilizálás képességét. A kamera 12 MP felbontású fényképek, és 4K/60 felbontású videók rögzítésére alkalmas, míg az eszköz oldalán található érintőkijelzőn élőképet kap a felhasználó, és ezen a felületen akár vezérelhetjük is a kamerát és a gimbal-t. Az új, a termékhez kapcsolódó DJI Mimo applikáción keresztül a már korábban megismert ActiveTrack, FaceTrack, Panorama (3x3), Nightshot és MotionLapse módokon kívül haladó beállítások is elérhetők. A kamerában egy 1/2.3" CMOS szenzor dolgozik, amely 4K/60 és 1080p/120 felbontásra képes 80°-os látószöggel. A 875 mAh kapacitású akkumulátor (másfél órás töltést követően) több mint két óra üzemidőt biztosít, a felvételek pedig microSD kártyára (max. 256GB) kerülnek rögzítésre. A megfelelő hang rögzítéséhez a két beépített mikrofonon felül külső mikrofon is használható, a Universal Port-on keresztül pedig nem csak okostelefon*, hanem számos hasznos kiegészítő is csatlakoztatható az eszközhöz. * Micro USB csatlakozóval rendelkező telefonok nem csatlakoztathatók az Osmo Pocket Universal Port-jához! A csomag tartalma:
- DJI Osmo Pocket
- tárolótok
- okostelefon adapter (USB-C)
- okostelefon adapter (Lightning)
- USB-C töltőkábel
| Méretek | 121.9×36.9×28.6 mm |
|---|---|
| Tömeg | 116 g |
| Szenzor | 1/2.3” CMOS, 12M |
| Lencse | látószög:80° F2.0 |
| ISO | fotó:100-3200 videó:100-3200 |
| Záridő | 8s-1/8000s |
| Fénykép üzemmódok | Single Shot, Panorama Timelapse, Motionlapse |
| Videó felbontás | 3840×2160 24/25/30/48/50/60p 1920×1080 24/25/30/48/50/60p |
| Videó bitráta | 100 Mbps |
| Támogatott fájl formátumok | FAT32(≤32 GB) exFAT (>64 GB) |
| Támogatott memóriakártya | microSD, maximum kapacitás: 256 GB |
| Akkumulátor kapacitás | 875 mAh |
| Akkumulátor működési hőmérséklet | 0°-40° C |
| Üzemidő | 140 perc |
| Töltési idő | 73 per |