Eagle 300 stúdióvaku
- Gyártó: Cineware
- Cikkszám: CW2138
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Model: | Eagle 300 |
| Teljesítmény: | 300 Ws |
| Teljesítmény szabályzás: | 1/32 – 1 fokozatmentesen állítható |
| Villanás utáni töltés idő: | 0,25-2 másodper |
| Slave funkció: | Van (kikapcsolható) |
| Slave funkció érzékenysége: | Külső fényhatások befolyásolják |
| Kioldási lehetőségek: | Szinkron kábel, slave funkció, teszt gomb |
| Beállító izzó specifikáció: | E27 – 75W soft |
| Hangjelzés: | Van (Kikapcsolható) |
| Kulcsszám: | GN56 |
| Színhőmérséklet: | 5600K +/- 100K |
| Méret: | 23cm,22cm,12cm |
| Tömeg: | 1,5kg |
| Bajonett típusa: | Bowens kompatibilis |