Manfrotto 055 kit alu 3 szekciós állvány + XPRO gömbfej, 200PL lap MK055XPRO3-BHQ2
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MK055XPRO3-BHQ2
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| SKU | MK055XPRO3-BHQ2 |
|---|---|
| Material | Aluminium |
| Collection/Series | 055 |
| Leg Type | Single |
| Leg Lock Type | Flip Lock |
| Closed Length | 72 cm |
| Max Height | 181 cm |
| Min Height | 9 cm |
| Head Type | Ball Head |
| Base Type | Flat |
| Colour | Black |
| Safety Payload | 8 kg |
| Maximum Height (with Center Column Down) | 151,5 cm |
| Weight | 3000 g |
| Leg Angles | 25°,46°,66°,88° |
| Centre Column | rapid |
| Top Attachment | 1/4" screw |
| Legs Tube Diameters | 30, 26, 22.5 mm |