Manfrotto Combi boom aluminium állvány homokzsákkal, fekete 420B
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: 420B
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
hnikai adatok:
| Szállítási hossz: : | 113 cm |
| Szín: | fekete |
| Oszlop csõ átmérõ: | 35, 30, 25, 20 mm |
| Terpesztés: | 109 cm |
| Terhelhetõség teljes kihuzat: | 2 kg |
| Anyag: | aluminium |
| Maximális kihuzat: | 191 cm |
| Maximális magasság: | 392 cm |
| Minimális kihuzat: | 19 cm |
| Minimális magasság: | 131 cm |
| Láb átmérõ: | 22 mm |
| Súly: | 2,7 kg |