Manfrotto Compact Advanced állványszett 3D fejjel, fekete MKCOMPACTADV-BK
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MKCOMPACTADV-BK
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| SKU | MKCOMPACTADV-BK |
|---|---|
| Material | Aluminium, Technopolymer |
| Collection/Series | Compact |
| Leg Type | Single |
| Leg Lock Type | Flip Lock |
| Closed Length | 44 cm |
| Max Height | 165 cm |
| Min Height | 44 cm |
| Plate Type | 200LT-PL |
| Head Type | 3 Way Head |
| Colour | Black |
| Safety Payload | 3 kg |
| Maximum Height (with Center Column Down) | 140,3 cm |
| Weight | 1420 g |
| Leg Angles | 21° |
| Centre Column | rapid |
| Independent Pan Lock | no |
| Independent Tilt Lock | no |
| lateral tilt | -30° / +90° |
| Panoramic Rotation | 360° |
| Front Tilt | -30° / +90° |
| Pan Drag | NONE |
| Top Attachment | 1/4" screw |
| Tilt Drag | NONE |
| Maximum Working Temperature | 60 C |
| Minimum Working Temperature | -30 C |
| Legs Tube Diameters | 15.2, 18.5, 21.7, 24.9, 28.1 mm |