Manfrotto Compact Advanced Smart 3 dimenziós fejjel, telefontartóval
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MKSCOMPACTADVBK
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| SÚLY | 1.537 kg |
| MAXIMUM MAGASSÁG | 165 cm |
| ZÁRT HOSSZ | 44 cm |
| FEJ TÍPUS | 3 Dimenziós Fej |
| BIZTONSÁGOS TEHERBÍRÁS | 3 kg |
| MAXIMUM MAGASSÁG (LEENGEDETT KÖZÉPOSZLOPPAL) | 140.3 cm |
| HORDTÁSKA TARTOZÉK | CBAGADV-BK |
| KÖZÉPOSZLOP | rapid |
| SZÍN | Fekete |
| LÁB SZEKCIÓK | 5 |
| FELSŐ CSATLAKOZÁS | 1/4″ csavar |
| EASY LINK | Nem |
| SÚRLÓDÁS SZABÁLYOZÁS | Nem |
| FRONT TILT | -30° / +90° |
| MIN MAGASSÁG | 44.5 cm |
| FÜGGETLEN PAN ZÁR | no |
| GÖMB ZÁR | Nem |
| FÜGGETLEN TILT ZÁR | no |
| LATERAL TILT | -30° / +90° |
| LÁB TÍPUS | Szimpla |
| LÁBAK SZÖGE | 21° |
| LÁBZÁR TÍPUSA | Flip Zár |
| ANYAGA | alumínium, technopolimer |
| MAXIMUM MUNKA HŐMÉRSÉKLET | 60 °C |
| MINIMUM MUNKA HŐMÉRSÉKLET | -30 °C |
| PAN DRAG | NONE |