Manfrotto Hi-hat 529B
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: 529B
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
DESCRIPTION
Manfrotto's new Hi-Hat enables you to get shots from the dog's perspective. The 529B has adjustable leg angles to mount the camera in the tightest or lowest of locations - and thanks to the built - in spreader you can simply use the 529B on any even surface. The feet are rubber-padded to protect delicate surfaces and have a hole so that the 529B can be screwed to a ladder, apple-box or a sheet of wood.
| centre column | no center column |
| Color | black color |
| head bowl | 100mm |
| legs tube diameter | 19mm |
| material | aluminum |
| closed length | 20.5 cm |
| leg sections | 1 number |
| maximum height | 19.5 cm |
| minimum height | 14.5 cm |
| safety payload | 20 kg |
| weight | 2.950 kg |