Manfrotto Kompakt alu lámpaállvány légcsillapítással 1052BAC
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: 1052BAC
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Technikai adatok:
| Légcsillapítás: | igen |
| Terpesztés: | 109 cm |
| Anyaga: | aluminium |
| Maximális terhelhetõség: | 5 kg |
| Oszlop csõ átmérõ: | 25, 22, 19 mm |
| Szállítási hossz: | 86 cm |
| Maximális magasság: | 237 cm |
| Minimális magasság: | 101 cm |
| Súly: | 1,2 kg |