Manfrotto MPRO karbon 3 állású video állvány, 75/100 536
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: 536
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
DESCRIPTION
The new 536 video tripod is incredibly high and stable, has a great load capability and great max height with an ergonomic, easy-to-use and compact design. This lightweight tripod features a new leg angle selector, developed for adjusting the leg angle in a quick, easy and precise way. In addition, a screw-in 75/100mm adapter to hold the different industry standard half-ball heads.
| centre column | no center column |
| Color | black color |
| head bowl | 75/100mm |
| leg angles | 23°. 50°. 70° |
| legs tube diameter | 39.2 - 34.2 - 29.2 - 24.8 |
| material | carbon fiber tubing + magnesium castings |
| closed length | 72 cm |
| leg sections | 4 number |
| maximum height | 203 cm |
| minimum height | 26 cm |
| safety payload | 25 kg |
| weight | 3.400 kg |