Manfrotto MVH502A fluid fej + MVT502AM alu állvány, ikerláb, középterp MVK502AM-1
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MVK502AM-1
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Termék adatok:
| Súly | 3800 g |
|---|---|
| Kollekció | 502 |
| Anyaga | alumínium |
| Biztonságos Teherbírás | 7 kg |
| Min Magasság | 70.5 cm |
| Max Magasság | 156 cm |
| Fej Típus | Video/Fluid Fej |
| Láb Szekciók | 3 |
| Láb cső átmérője | 15.2, 18.3, 21.7 mm |
| Gyorskioldás | Igen |
| Ellensúlyozott Súly | 4 kg |
| Súlypont | 55 mm |
| Terpesz | Közép terpesz – fix méret |
| Zárt Hossz | 75 cm |
| Alap típusa | 75 Csésze |
| Kiegészítő Kompatibilitás | 502HLV;509HLV |
| Csatlakozás | 1/4″ csavar, 3/8″ csavar |
| Vízszintező buborék | 1 |
| Hordtáska Tartozék | 110125 |
| Középoszlop | no centre column |
| Szín | fekete |
| Easy Link | Yes |
| Front Tilt | -80° / +90° |
| Lateral Tilt | 6 |
| Láb Típus | Dupla |
| Lábak Szöge | 19° |
| Lábzár Típusa | Flip Zár |
| Maximum Munka Hőmérséklet | 60 C |
| Minimum Munka Hőmérséklet | -20 C |
| Pan Bar tartozék | Igen |
| Pan Drag | continuously adjustable from 0 to max level |
| Panoramikus Fordulás | 360 |
| Cserelap Típusa | 504PLONG |
| Tilt Drag | continuously adjustable from 0 to max level |