Manfrotto Nitrotech N8 video fej + 535 karbon állvány, single láb
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MVKN8C
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| SÚLY | 4.92 kg |
| COUNTERBALANCE SYSTEM | Variable Continuous |
| ELLENSÚLYOZOTT SÚLY | 0 → 8 kg |
| MAXIMUM MAGASSÁG | 185.5 cm |
| MIN MAGASSÁG | 43 cm |
| ALAP ÁTMÉRŐ | 75 mm |
| VÍZSZINTEZŐ BUBORÉK | 1 |
| SÚLYPONT | 55 mm |
| KÖZÉPOSZLOP | no centre column |
| ZÁRT HOSSZ | 88.5 cm |
| SZÍN | Fekete |
| FELSŐ CSATLAKOZÁS | 1/4″ csavar, 3/8″ csavar |
| ALAP TÍPUSA | Lapos |
| BIZTONSÁGOS TEHERBÍRÁS | 8 kg |
| AKKUMULÁTOR TÍPUSA | Lithium |
| EASY LINK | Yes (with antirotation) |
| FRONT TILT | -70° / +90° |
| FEJ TÍPUS | Video/Fluid Fej |
| LÁB TÍPUS | Szimpla |
| LÁBAK SZÖGE | 23°, 50°, 70° |
| LÁBZÁR TÍPUSA | Flip Zár |
| LÁB SZEKCIÓK | 3 |
| LÁB CSŐ ÁTMÉRŐJE | 24.8, 29.2, 34.2 mm |
| ANYAGA | alumínium, karbonszál |
| MAXIMUM MUNKA HŐMÉRSÉKLET | 50 °C |
| MINIMUM MUNKA HŐMÉRSÉKLET | -15 °C |
| PAN BAR TARTOZÉK | Igen |
| PAN DRAG | continuously adjustable from 0 to max level |
| PANORAMIKUS FORDULÁS | 360 ° |
| CSERELAP TÍPUSA | 504PLONGR |
| GYORSKIOLDÁS | Igen |
| TILT DRAG | continuously adjustable from 0 to max level |