Manfrotto PIXI Mini Tripod fehér MTPIXI-WH
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MTPIXI-WH
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| SKU | MTPIXI-WH |
|---|---|
| Material | Aluminium, Technopolymer |
| Collection/Series | Pixi |
| Leg Type | Single |
| Closed Length | 18 cm |
| Max Height | 13 cm |
| Min Height | 13 cm |
| Plate Type | fixed - with 1/4-20" screw |
| Base Type | Flat |
| Colour | White |
| Safety Payload | 1 kg |
| Weight | 190 g |
| lateral tilt | -35° / +35° |
| Panoramic Rotation | 360° |
| Front Tilt | -35° / +35° |
| Top Attachment | 1/4" screw |
| Maximum Working Temperature | 60 C |
| Minimum Working Temperature | -30 C |