Yongnuo YN-622C-TX TTL Rádiós kioldó
- Gyártó: Yongnuo
- Cikkszám: YN622CTX
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Frequency | 2.4 GHz |
| Range | 328' (100 m) |
| TTL Dedication | E-TTL / E-TTL II |
| Channels | 7 |
| Groups | 3 (A, B, C) |
| Flash Modes | TTL, manual, multi |
| Sync Mode | 1st curtain, 2nd curtain, high-speed sync |
| Max Sync Speed | 1/8000 sec |
| Interface | Triggering: Hot shoe, PC port Shutter Release: 2.5mm Firmware Upgrade: mini-USB |
| Battery | 2 x AA battery |
| Battery Life | Standby: 120 hours |
| Dimensions | 3.5 x 2.1 x 1.5" (9.0 x 5.3 x 3.9 cm) |