Manfrotto 057 karbon 3 szekciós állvány fogaskerekes középoszloppal MT057C3-G
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MT057C3-G
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| SKU | MT057C3-G |
|---|---|
| Material | Carbon Fiber |
| Leg Type | Single |
| Leg Lock Type | Flip Lock |
| Closed Length | 62 cm |
| Max Height | 157 cm |
| Min Height | 23 cm |
| Base Type | Flat |
| Colour | Black |
| Safety Payload | 12 kg |
| Maximum Height (with Center Column Down) | 132 cm |
| Weight | 3000 g |
| Leg Angles | 23°, 50°, 75° |
| Bubble Spirit Level (no.) | 1 |
| Centre Column | geared |
| Suggested Dolly | 114 |
| Top Attachment | 3/8" screw |
| Legs Tube Diameters | 39.2, 34.2, 29.2 mm |