Manfrotto 057 karbon 4 szekciós állvány MT057C4
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MT057C4
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| SKU | MT057C4 |
|---|---|
| Material | Carbon Fiber |
| Leg Type | Single |
| Leg Lock Type | Flip Lock |
| Closed Length | 66 cm |
| Max Height | 205 cm |
| Min Height | 23 cm |
| Base Type | Flat |
| Colour | Black |
| Safety Payload | 18 kg |
| Maximum Height (with Center Column Down) | 180 cm |
| Weight | 3500 g |
| Leg Angles | 23°, 50°, 75° |
| Bubble Spirit Level (no.) | 1 |
| Centre Column | rapid |
| Suggested Dolly | 114 |
| Top Attachment | 3/8" screw |
| Maximum Working Temperature | 60 C |
| Minimum Working Temperature | -30 C |
| Legs Tube Diameters | 39.2, 34.2, 29.2, 24.8 mm |