Manfrotto 190Go! karbon 4 szekciós állvány tekerős lábzárral MT190GOC4
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MT190GOC4
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
TECHNIKAI SPECIFIKÁCIÓK
| Súly | 1350 g |
|---|---|
| Kollekció | 190 |
| Anyaga | karbonszál |
| Biztonságos Teherbírás | 7 kg |
| Láb cső átmérője | 14.7, 18.2, 21.7, 25.3 mm |
| Láb Szekciók | 4 |
| Lábak Szöge | 25°,46°,66°,88° |
| Felső Csatlakozás | 3/8″ csavar |
| Min Magasság | 8 cm |
| Maximum Magasság | 147 cm |
| Maximum Magasság (leengedett középoszloppal) | 123 cm |
| Zárt Hossz | 45 cm |
| Felső Lap Átmérője | 60 mm |
| Hordtáska Tartozék | none |
| Középoszlop | |
| Szín | fekete |
| Easy Link | Igen |
| Láb Típus | Szimpla |
| Lábzár Típusa | Twist Zár |
| Maximum Munka Hőmérséklet | 60 C |
| Minimum Munka Hőmérséklet | -30 C |