Manfrotto 190X kit alu 3 szekciós állvány + 804mk II 3D fej MK190X3-3W1
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MK190X3-3W1
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Gyártó | Manfrotto |
|---|---|
| Szín | fekete |
| Anyaga | alumínium |
| Teherbírás | 4 kg |
| Maximum magasság | 172 cm |
| Minimum magasság | 21 cm |
| Középoszlop átmérő | 25 mm |
| Láb szekciók | 3 |
| Lábátmérő | 26. 22.5. 19 mm |
| Összecsukva | 71 cm |
| Súly | 2.8 kg |