Manfrotto 190X kit alu 3 szekciós állvány + XPRO fluid fej MK190X3-2W
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MK190X3-2W
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| SKU | MK190X3-2W |
|---|---|
| Material | Aluminium, Technopolymer |
| Collection/Series | 190 |
| Leg Type | Single |
| Leg Lock Type | Flip Lock |
| Closed Length | 69 cm |
| Max Height | 170 cm |
| Min Height | 9 cm |
| Head Type | Video/Fluid Head |
| Base Type | Flat |
| Colour | Black |
| Safety Payload | 4 kg |
| Maximum Height (with Center Column Down) | 145 cm |
| Weight | 2750 g |
| Leg Angles | 25°,46°,66°,88° |
| Centre Column | rapid |
| Front Tilt | -60° / +90° |
| Center of gravity | 55 mm |
| Legs Tube Diameters | 26, 22.5, 19 mm |