Manfrotto 190XPRO karbon 4 szekciós állvány, horizontális oszloppal MT190CXPRO4
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MT190CXPRO4
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| SKU | MT190CXPRO4 |
|---|---|
| Material | Carbon |
| Collection/Series | 190 |
| Leg Type | Single |
| Leg Lock Type | Flip Lock |
| Closed Length | 52 cm |
| Max Height | 160 cm |
| Min Height | 8 cm |
| Base Type | Flat |
| Colour | Black |
| Safety Payload | 7 kg |
| Maximum Height (with Center Column Down) | 135 cm |
| Weight | 1650 g |
| Leg Angles | 25°,46°,66°,88° |
| Bubble Spirit Level (no.) | 1 |
| Centre Column | rapid |
| Top Attachment | 3/8" screw |
| Maximum Working Temperature | 60 C |
| Minimum Working Temperature | 30 C |
| Legs Tube Diameters | 24.8, 20.4, 16, 11.6 mm |