Manfrotto 190XPRO kit alu 4 szekciós állvány horiz. oszloppal + 3D fej MK190XPRO4-3W
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MK190XPRO4-3W
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| SKU | MK190XPRO4-3W |
|---|---|
| Material | Aluminium |
| Collection/Series | 190 |
| Leg Type | Single |
| Leg Lock Type | Flip Lock |
| Closed Length | 62 cm |
| Max Height | 173 cm |
| Min Height | 8 cm |
| Plate Type | 200PL-14 |
| Head Type | 3 Way Head |
| Base Type | Flat |
| Friction Control | Yes |
| Colour | Black |
| Safety Payload | 6 kg |
| Maximum Height (with Center Column Down) | 148 cm |
| Weight | 3100 g |
| Leg Angles | 25°,46°,66°,88° |
| Bubble Spirit Level (no.) | 4 |
| Centre Column | rapid |
| Independent Pan Lock | yes |
| Independent Tilt Lock | yes |
| lateral tilt | -30° / +90° |
| Panoramic Rotation | 360 |
| Front Tilt | -30° / +90° |
| Pan Drag | NONE |
| Top Attachment | 1/4" screw |
| Tilt Drag | NONE |
| Maximum Working Temperature | 60 C |
| Minimum Working Temperature | -30 C |
| Legs Tube Diameters | 26, 22.5, 19, 15.5 mm |