Manfrotto 290 Dual kit alu 3 szekciós állvány 90° oszloppal + 3D fej MK290DUA3-3W
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MK290DUA3-3W
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| SKU | MK290DUA3-3W |
|---|---|
| Material | Aluminium, Technopolymer |
| Collection/Series | 290 |
| Leg Type | Single |
| Leg Lock Type | Flip Lock |
| Closed Length | 74 cm |
| Max Height | 175 cm |
| Min Height | 5 cm |
| Head Type | 3 Way Head |
| Base Type | Flat |
| Colour | Black |
| Safety Payload | 4 kg |
| Maximum Height (with Center Column Down) | 151 cm |
| Weight | 2590 g |
| Leg Angles | 25°,46°,66°,88° |
| Centre Column | rapid |
| Top Attachment | 1/4" screw, 3/8" screw, 3/8" thread female |
| Legs Tube Diameters | 26, 22.5, 19 mm |