Manfrotto 290 xtra alu 3 szekciós állvány MT290XTA3
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MT290XTA3
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| SKU | MT290XTA3 |
|---|---|
| Material | Aluminium |
| Leg Type | Single |
| Leg Lock Type | Flip Lock |
| Closed Length | 59 cm |
| Max Height | 160 cm |
| Min Height | 30 cm |
| Base Type | Flat |
| Colour | Black |
| Safety Payload | 5 kg |
| Maximum Height (with Center Column Down) | 137 cm |
| Weight | 1780 g |
| Leg Angles | 25°,46°,66°,88° |
| Centre Column | rapid |
| Top Attachment | 3/8" screw |
| Maximum Working Temperature | 60 C |
| Minimum Working Temperature | -30 C |
| Legs Tube Diameters | 26, 22.5, 19 mm |