Manfrotto Befree Advanced karbon travel állvány tekerős l.zár+gömbfej MKBFRTC4-BH
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MKBFRTC4-BH
-
Elérhetőség:
Rendelésre
szállítás
raktárkészlet
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
A Manfrotto Befree Advanced karbon utazó állvány és gömbfej kit ideális megoldás a hobbi fotósoknak, akiknek szuper könnyű állványra és a legjobb teljesítményrevan szükségük akkor is, amikor utaznak. A karbon szálas lábak segítségével az állvány súlya a lehető legkisebb, miközben stabnilitásban és merevségben verhetetlen. Az ergonomikus designnak köszönhetően a Karbon Befree Advanced használata kényelmes, gyors és biztonságos.. A Befree Advanced karbon szálas állvány új felső öntvénye magnéziumból készült, maximális stabilitást ad egyenetlen talajon is, így a kamera mindig stabil a képek pedig élesek maradnak. Lábzárja a Manfrotto saját fejlesztésű M-lock zárja, mely egyetlen 90 fokos csavaró mozdulattal gyorsan és tökéletesen zár. A csavarós lábzár szerkezetnek köszönhetően az állvány használata gyors és könnyű, az M-lock zárnak nincsenek kiálló részei és tökéletesen a fej köré zárul, így a Befree Advanced bármilyen táskában elfér. Az ergonomikus lábszög választót jobb és balkezes fotográfusok is kényelmesen tudják használni, így a perspektíva váltás intuitív, nem vonja el a figyelmet a fotózásról. A karbon Befree Advanced lábai egymástól függetlenül 3 különböző szögben állíthatóak, így teljes szabadságot ad a kompzícióban és a kreatív ötletek megvalósításában. A könnyű magnézium felső öntvény Easy Link csatlakozóval is rendelkezik, akárcsak a Manfrotto professzionális modelljei, a 190 & 055 állványok, amellyel kiegésztők rögzíthetőek az állványra és így a fényképek különlegessé, egyedivé tehetőek. Fényforrást vagy derítőlapot csatlakoztathatunk karok segítségével az állványhoz, így olyan extra hatásokat érhetünk el a kültéri fotózáson is, amit eddig csak plusz állvány segítségével tudtunk megoldani. Ez az állvány a Manfrotto 494 alumínium center gömbfejével (MH494-BH) egy kicsi, mégis erős és intuitív megoldás, mely sima és pontos kamera mozgát tesz lehetővé. A 494 három független vezérlővel rendelkezik, amelyek a sokoldalúságot biztosítják. A fő ergonómikus gomb kezeli a gömbzárat, az integrált súrlódás szabályozó gomb beállítja a gömb feszességét, így a berendezés súlya mindig tökéletesen kiegyensúlyozott, és a kompzíció könnyen váltható. Egy független panorámagomb tartja a horizontot és vízszintesen mozgatja a kamerát, így csodálatos tájképeket készíthetünk vele. Az egyedi gyorscserelap teljes mértékben kompatibilis a világ legelterjedtebb szabványaival, a Manfrotto RC2 és az Arca-swiss rendszerrel is. Ha ezt az alumínium cserelapot rögzítjük a kamerára, akkor minden Manfrotto fejjel és szinte minden Arca-swiss típusú fejjel egyaránt könnyen, gyorsan használhatjuk a gépet anélkül, hogy át kellene szerelnünk. A Karbon Befree Advanced a „top választás” az utazó állványok között a hobbi fotósok számára, a legkönnyebb állvány verheteten teljesítménnyel. Stabil, könnyű könnyű használni és magunkkal vinni.
| Súly | 1250 g |
|---|---|
| Kollekció | Befree Advanced |
| Anyaga | karbonszál |
| Biztonságos Teherbírás | 8 kg |
| Min Magasság | 41 cm |
| Maximum Magasság | 150 cm |
| Maximum Magasság (leengedett középoszloppal) | 127 cm |
| Zárt Hossz | 41 cm |
| Fej Típus | Gömbfej |
| Láb cső átmérője | 11.2, 14.7, 18.2, 21.7 mm |
| Láb Szekciók | 4 |
| Alap Átmérő | 40 mm |
| Lábak Szöge | 22°, 54°, 89° |
| Felső Csatlakozás | 3/8″ csavar |
| Gömb Átmérő | 40 mm |
| Gömb Zár | Igen |
| Hordtáska Tartozék | Yes |
| Középoszlop | |
| Szín | fekete / ezüst |
| Easy Link | Igen |
| Súrlódás Szabályozás | Igen |
| Független Pan Zár | Yes |
| Láb Típus | Szimpla |
| Lábzár Típusa | Twist Zár |
| Maximum Munka Hőmérséklet | 70 C |
| Minimum Munka Hőmérséklet | -30 C |
| Pan Drag | |
| Panoramikus Fordulás | 360 |
| Cserelap Típusa | 200PL PRO |
| Gyorskioldás | Igen |
| Tilt Drag | |
| Felső Lap Átmérője | 40 mm |