Manfrotto Befree GT alu állvány 4 szekcios, tekerős lábzár + gömbfej MKBFRTA4GT-BH
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MKBFRTA4GT-BH
-
Elérhetőség:
Rendelésre
szállítás
raktárkészlet
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
A Manfrotto Befree GT alumínium utazó állvány és gömbfej kit ideális megoldás a professzionális fotósoknak, akiknek a legjobb teljesítményre van szükségük akkor is, amikor utaznak. A Befree GT a legprofesszionálisabb megoldás a Manfrotto széles utazó állvány kínálatában. Tökéletesen kombinálja a hordozhatóságot - mindössze 43 cm zárt állapotban - és a lenyűgöző stabilitást, mely akár 10 kg-os felszereléssel is könnyűvé és gördülékennyé teszi a munkát. Az ergonomikus designnak köszönhetően a Befree Gt használata kényelmes, gyors és biztonságos. A Befree GT új felső öntvénye maximális stabilitást ad egyenetlen talajon is, így a kamera mindig stabil a képek pedig élesek maradnak. Lábzárja a Manfrotto saját fejlesztésű M-lock zárja, mely egyetlen 90 fokos csavaró mozdulattal gyorsan és tökéletesen zár. A csavarós lábzár szerkezetnek köszönhetően az állvány használata gyors és könnyű, az M-lock zárnak nincsenek kiálló részei és tökéletesen a fej köré zárul, így a Befree GT bármilyen táskában elfér. Az ergonomikus lábszög választót jobb és balkezes fotográfusok is kényelmesen tudják használni, így a perspektíva váltás intuitív, nem vonja el a figyelmet a fotózásról. A Befree GT lábai egymástól függetlenül 3 különböző szögben állíthatóak, így teljes szabadságot ad a kompzícióban és a kreatív ötletek megvalósításában. A felső öntvény Easy Link csatlakozóval is rendelkezik, akárcsak a Manfrotto professzionális modelljei, a 190 & 055 állványok, amellyel kiegésztők rögzíthetőek az állványra és így a fényképek különlegessé, egyedivé tehetőek. Fényforrást vagy derítőlapot csatlakoztathatunk karok segítségével az állványhoz, így olyan extra hatásokat érhetünk el a kültéri fotózáson is, amit eddig csak plusz állvány segítségével tudtunk megoldani. Ez az állvány a Manfrotto 496 alumínium gömbfejével (MH496-BH) egy hordozható, mégis erős és intuitív megoldás, mely sima és pontos kamera mozgát tesz lehetővé. Ez a gömbfej kombinálja a praktikumot a kimagasló teljesítménnyel . Három független vezérlővel rendelkezik, amelyek a sokoldalúságot biztosítják. A fő ergonómikus gomb kezeli a gömbzárat, az integrált súrlódás szabályozó gomb beállítja a gömb feszességét, így a berendezés súlya mindig tökéletesen kiegyensúlyozott, és a kompzíció könnyen váltható. Egy független panorámagomb tartja a horizontot és vízszintesen mozgatja a kamerát, így csodálatos tájképeket készíthetünk vele. Az egyedi gyorscserelap teljes mértékben kompatibilis a világ legelterjedtebb szabványaival, a Manfrotto RC2 és az Arca-swiss rendszerrel is. Ha ezt az alumínium cserelapot rögzítjük a kamerára, akkor minden Manfrotto fejjel és szinte minden Arca-swiss típusú fejjel egyaránt könnyen, gyorsan használhatjuk a gépet anélkül, hogy át kellene szerelnünk. A Befree GT a legjobb professzionális utazó állvány a piacon azoknak a fotósoknak, akiknek a legjobb teljesítményre van szükségük még utazás közben is. Stabil, könnyű könnyű használni és magunkkal vinni. Karbon szálas verzióban is elérhető.
| Súly | 1850 g |
|---|---|
| Kollekció | Befree Advanced |
| Anyaga | alumínium |
| Biztonságos Teherbírás | 10 kg |
| Min Magasság | 43 cm |
| Maximum Magasság | 164 cm |
| Maximum Magasság (leengedett középoszloppal) | 140 cm |
| Zárt Hossz | 43 cm |
| Fej Típus | Gömbfej |
| Láb cső átmérője | 15.5, 19, 22.5, 26 mm |
| Láb Szekciók | 4 |
| Alap Átmérő | 40 mm |
| Lábak Szöge | 22°, 54°, 89° |
| Felső Csatlakozás | 3/8″ csavar |
| Gömb Átmérő | 40 mm |
| Gömb Zár | Igen |
| Hordtáska Tartozék | Yes |
| Középoszlop | |
| Szín | fekete / ezüst |
| Easy Link | Igen |
| Súrlódás Szabályozás | Igen |
| Független Pan Zár | Yes |
| Láb Típus | Szimpla |
| Lábzár Típusa | Twist Zár |
| Maximum Munka Hőmérséklet | 70 C |
| Minimum Munka Hőmérséklet | -30 C |
| Pan Drag | |
| Panoramikus Fordulás | 360 |
| Cserelap Típusa | 200PL PRO |
| Gyorskioldás | Igen |
| Tilt Drag | |
| Felső Lap Átmérője | 40 mm |