Manfrotto Fogaskerekes fej 400
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: 400
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Weight | 3879 g |
|---|---|
| Safety Payload | 10 kg |
| Material | Aluminum |
| Head Type | Geared Head |
| Top Attachment | 3/8″ screw |
| Base Diameter | 74 mm |
| Plate Type | quick release - with 3/8″ screw |
| Friction Control | No |
| Front Tilt | -90° / +30° |
| Lateral Tilt | -7.5° / +7.5° |
| Panoramic Rotation | 360 |
| Ball Locking | No |
| Bubble Spirit Level (No.) | 1 |
| Color | Black |
| Degrees Of Rotation For Each Full Turn Of Handle | 8.57 |
| Easy Link | No |
| Independent Pan Lock | yes |
| Independent Tilt Lock | yes |
| Maximum Working Temperature | 60 C |
| Minimum Working Temperature | -30 C |
| Pan Bars Included | No |
| Pan Drag | NONE |
| Quick Release | Yes |
| Working Height | 16 cm |
| Tilt Drag | NONE |
- finom beállítás
- behajtható fogantyúk
- szintező