Manfrotto Fogaskerekes fej, alumínium 405
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: 405
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Weight | 2250 g |
|---|---|
| Safety Payload | 7.5 kg |
| Material | Aluminum |
| Head Type | Geared Head |
| Top Attachment | 1/4″ screw, 3/8″ screw |
| Base Diameter | 60 mm |
| Plate Type | 410PL |
| Friction Control | No |
| Front Tilt | -30° / +90° |
| Lateral Tilt | -90° / +30° |
| Panoramic Rotation | 360 |
| Ball Locking | No |
| Bubble Spirit Level (No.) | 3 |
| Color | Black |
| Degrees Of Rotation For Each Full Turn Of Handle | 6.55 |
| Easy Link | No |
| Independent Pan Lock | yes |
| Independent Tilt Lock | yes |
| Maximum Working Temperature | 60 C |
| Minimum Working Temperature | -30 C |
| Pan Bars Included | No |
| Pan Drag | NONE |
| Quick Release | Yes |
| Working Height | 16 cm |
| Tilt Drag | NONE |