Manfrotto Ranker master lámpaállvány 1005BAC
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: 1005BAC
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Weight | 7000 g |
|---|---|
| Top Attachment | 1/4″ screw, 3/8″ screw, 5/8″ (16mm) stud |
| Closed Length | 100 cm |
| Color | Black |
| Column Tube Diameter | 25, 30, 35 mm |
| Footprint Max Diameter | 106 cm |
| Leg Sections | 3 |
| Maximum Height | 273 cm |
| Max Payload | 10 kg |
| Min Height | 118 cm |