Manfrotto Super professional Mk2 stúdió állvány 161MK2B
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: 161MK2B
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| SKU | 161MK2B |
|---|---|
| Material | Aluminium |
| Leg Type | Single |
| Leg Lock Type | Turn Lock |
| Closed Length | 105 cm |
| Max Height | 267 cm |
| Min Height | 44 cm |
| Base Type | Flat |
| Colour | Black |
| Safety Payload | 20 kg |
| Maximum Height (with Center Column Down) | 242 cm |
| Weight | 9000 g |
| Bubble Spirit Level (no.) | 1 |
| Centre Column | geared |
| Suggested Dolly | 114, 181B |
| Top Attachment | 3/8" screw |
| Maximum Working Temperature | 60 C |
| Minimum Working Temperature | -30 C |
| Legs Tube Diameters | 40, 35, 30 mm |