Manfrotto XPRO fogaskerekes 3D fej adapto testtel MHXPRO-3WG
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MHXPRO-3WG
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| SKU | MHXPRO-3WG |
|---|---|
| Material | Technopolymer |
| Collection/Series | X-PRO Geared Head |
| Plate Type | 200PL-14 |
| Head Type | Geared Head |
| Base Type | Flat |
| Colour | Black |
| Safety Payload | 4 kg |
| Weight | 750 g |
| Bubble Spirit Level (no.) | 3 |
| Working Height | 13 cm |
| Independent Pan Lock | yes |
| Independent Tilt Lock | yes |
| lateral tilt | -90° / +20° |
| Panoramic Rotation | 360 |
| Front Tilt | -20° / +90° |
| Degrees Of Rotation For Each Full Turn Of Handle | 9,5 |
| Pan Drag | NONE |
| Tilt Drag | NONE |
| Maximum Working Temperature | 60 C |
| Minimum Working Temperature | -30 C |