Manfrotto XPRO magnézium gömbfej 200PL talppal MHXPRO-BHQ2
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MHXPRO-BHQ2
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| SKU | MHXPRO-BHQ2 |
|---|---|
| Material | Aluminium, Magnesium |
| Collection/Series | X-PRO Ball Head |
| Plate Type | 200PL-14 |
| Head Type | Ball Head |
| Base Type | Flat |
| Friction Control | Yes |
| Colour | Black |
| Safety Payload | 10 kg |
| Weight | 500 g |
| Bubble Spirit Level (no.) | 2 |
| Working Height | 11,5 cm |
| Independent Pan Lock | yes |
| Independent Tilt Lock | yes |
| lateral tilt | -90° / +40° |
| Panoramic Rotation | 360° |
| Front Tilt | -90° / +40° |
| Pan Drag | NONE |
| Top Attachment | 1/4" screw, 3/8" thread female |
| Tilt Drag | NONE |
| Maximum Working Temperature | 60 C |
| Minimum Working Temperature | -30 C |