BOYA BY-RX8 Pro vezeték nélküli vevő
- Gyártó: Boya
- Cikkszám: BY-RX8
-
Elérhetőség:
Raktáron
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Specifikációk:
| Antenna: | 1 / 4λ drótantenna |
| Audio bemeneti csatlakozó: | 3,5 mm-es mini jack |
| Jel-zaj arány: | 70 dB vagy annál nagyobb |
| Torzítás: | 0,5% vagy annál kevesebb |
| Fejhallgató kimeneti szintje: | 30mW (16 Ω) |
| Audio kimeneti szint: | –60 dBV |
| Energia igény: | Két AA méretű elem |
| Működési idő: | Körülbelül 4 óra |
| Méretek: | 208×67×29mm |
| Súly: | 90g akkumulátor nélkül |