BOYA BY-WM8 Pro-K1 vezeték nélküli mikrofon
- Gyártó: Boya
- Cikkszám: BY-WM8K1
-
Elérhetőség:
Rendelésre
szállítás
raktárkészlet
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
A Boya BY-WM8 Pro-K1 egy továbbfejlesztett UHF kétcsatornás vezeték nélküli mikrofonrendszer hangrögzítéshez, amely könnyen olvasható LCD kijelzővel, széles tartományban kapcsolható RF sávszélességgel, PLL szintetizált hangolással, és digitális ("companding") áramkörrel rendelkezik. A készlet megfelelő számos vezeték nélküli alkalmazáshoz, így interjúkhoz, elektronikus hírgyűjtéshez (ENG), elektronikus kültéri produkciókhoz (EFP), filmkészítéshez, üzleti és oktatási alkalmazásokhoz, stb. A BY-WM8 Pro-K1 tartalmaz egy testre rögzíthető jeladót, egy kamerára rögzíthető vevőegységet, és egy gömbkarakterisztikás csíptetős mikrofont. Tartalmaz továbbá vakupapucs adaptert, egy 3,5 mm-ről XLR-re átalakító kábelt, egy 3,5 mm - 3,5 mm kábelt, és egy tárolótokot. A vevőegység mikrofon- és fejhallgató-bemenetekkel van ellátva. A jeladón mikrofon és vonali bemenet található.
Specifikációk:
| Oszcillátor típus: | PLL szintetizált vezérlő oszcillátor |
| Hordozófrekvencia tartomány: | 556,71 MHz-575,98 MHz (adó: A) 576,39 MHz-595,66 MHz (adó: B) |
| Csatornák száma: | 48 |
| Frekvencia átvitel: | 40 Hz-től 18 kHz-ig (+/- 3dB) |
| Működési tartomány: | 100 m (akadály nélkül) |
| Antenna: | 1 / 4λ drótantenna |
| Audio bemeneti csatlakozó: | 3,5 mm-es mini jack |
| Jel-zaj arány | 70 dB vagy több |
| Torzítás: | 0,5% vagy annál kevesebb |
| Fejhallgató kimeneti szintje: | 30mW (16Ω) |
| Audio kimeneti szint: | -60dBV |
| Energia igény: | Két AA méretű elem/ egység |
| Működési idő: | Körülbelül 4 óra |
| Méretek: | 208 × 67× 29mm |
| Súly: | 90g akkumulátor nélkül |
