BOYA BY-WM8 Pro-K2 vezeték nélküli mikrofon
- Gyártó: Boya
- Cikkszám: BY-WM8K2
-
Elérhetőség:
Rendelésre
szállítás
raktárkészlet
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
A Boya BY-WM8 Pro-K2 egy továbbfejlesztett UHF kétcsatornás vezeték nélküli mikrofonrendszerhangrögzítéshez két alannyal, amely könnyen olvasható LCD kijelzővel, széles tartományban kapcsolható RF sávszélességgel, PLL szintetizált hangolással, és digitális ("companding") áramkörrel rendelkezik. A készlet megfelelő számos vezeték nélküli alkalmazáshoz, így interjúkhoz, elektronikus hírgyűjtéshez (ENG), elektronikus kültéri produkciókhoz (EFP), filmkészítéshez, üzleti és oktatási alkalmazásokhoz, stb. A BY-WM8 Pro-K2 tartalmaz két testre rögzíthető jeladót, egy kamerára rögzíthető vevőegységet, és két gömbkarakterisztikás csíptetős mikrofont. Tartalmaz továbbá vakupapucs-adaptert, egy 3,5 mm-ről XLR-re átalakító kábelt, egy 3,5 mm - 3,5 mm kábelt, és egy tárolótokot. A vevőegység mikrofon- és fejhallgató-bemenetekkel van ellátva. A jeladón mikrofon és vonali bemenet található.
Specifikációk:
Rendszer
| Oszcillátor típus: | PLL szintetizált vezérlő oszcillátor |
| Hordozófrekvencia tartomány: | 576,4 MHz-599,9 MHz (adó: A 568,6 MHz-592,1 MHz (adó: B) |
| Csatornák száma: | 48 |
| Frekvencia átvitel: | 40 Hz-től 18 kHz-ig (+/- 3dB) |
| Működési tartomány: | 100 m (akadály nélkül) |
| Üzemi hőmérséklet: | -10 ℃ - + 50 ℃ |
| Tárolási hőmérséklet: | -10 ℃ és + 55 ℃ között |
Adó:
| RF kimeneti teljesítmény: | ≤10 mW |
| Antenna: | 1 / 4λ drótantenna |
| Audio bemeneti csatlakozó: | 3,5 mm-es mini jack |
| Bemeneti frekvencia átvitel: | 20 Hz-20 KHz |
| Torzítás: | 0,5% vagy annál kevesebb |
| Energia igény: | Két AA méretű elem |
| Működési idő: | Körülbelül 6 óra |
| Méretek: | 208×67×29mm |
| Súly: | 80g akkumulátor nélkül |
Vevő:
| Antenna: | 1 / 4λ drótantenna |
| Audio bemeneti csatlakozó: | 3,5 mm-es mini jack |
| Jel-zaj arány: | 70 dB vagy annál nagyobb |
| Torzítás: | 0,5% vagy annál kevesebb |
| Fejhallgató kimeneti szintje: | 30mW (16 Ω) |
| Audio kimeneti szint: | –60 dBV |
| Energia igény: | Két AA méretű elem |
| Működési idő: | Körülbelül 4 óra |
| Méretek: | 208×67×29mm |
| Súly: | 90g akkumulátor nélkül |
Lavalier mikrofon:
| Transzduktor: | Hátsó elektret kondenzátor |
| Karakterisztika | Gömb |
| Frekvencia átvitel: | 35 Hz ~ 18 KHz |
| Jel / zaj: | 74dB SPL |
| Érzékenység: | -30dB +/- 3dB / 0dB = 1V / Pa, 1 kHz |
| Csatlakozó: | 3,5 mm-es mini dugó |
| Kábel hossza: | 1,2 m |

