Manfrotto PIXI Clamp univerzális telefon tartó multi csatlakozással MCPIXI
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MCPIXI
-
Elérhetőség:
Raktáron
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Súly | 41 g |
|---|---|
| Kollekció | Pixi |
| Zárt Hossz | 2.6 cm |
| Bicolor | Nem |
| Felső Csatlakozás | Vakupapucs csatlakozó |
| Alap típusa | 0 |
| Akkumulátor Típusa | 0 |
| Mélység | 3,8 cm |
| Magasság | 8,7 cm |
| Szélesség | 3 cm |
| Szín | fekete |
| Anyaga | gumi, ABS Plastic |
| Maximális Nyitási Tartomány | 6 cm |
| Maximum Munka Hőmérséklet | 60 |
| Minimum Nyitási Tartomány | 10,4 cm |
| Minimum Munka Hőmérséklet | -30 |
| Rögzítés Módja | |
| Gyorskioldás | Nem |