Manfrotto Pixi Evo 2 szekciós mini tripod piros MTPIXIEVO-RD
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MTPIXIEVO-RD
-
Elérhetőség:
Rendelésre
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| SKU | MTPIXIEVO-RD |
|---|---|
| Material | Aluminium, Technopolymer |
| Collection/Series | Pixi |
| Leg Type | Single |
| Closed Length | 20 cm |
| Max Height | 20 cm |
| Min Height | 10 cm |
| Plate Type | fixed - with 1/4" - retractable 3/8" screw |
| Base Type | Flat |
| Colour | Gray, Red |
| Safety Payload | 2,5 kg |
| Weight | 260 g |
| lateral tilt | -90° / +40° |
| Panoramic Rotation | 360 |
| Front Tilt | -35° / +35° |
| Top Attachment | 1/4" screw |
| Maximum Working Temperature | 60 C |
| Minimum Working Temperature | -30 C |