Manfrotto Pixi fekete mini Tripod univerzális okostelefon tartóval MKPIXICLAMP-BK
- Gyártó: Manfrotto
- Cikkszám: MKPIXICLAMP-BK
-
Elérhetőség:
Raktáron
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| SKU | MKPIXICLAMP-BK |
|---|---|
| Material | Aluminium, Technopolymer |
| Collection/Series | Pixi |
| Colour | Black |
| Weight | 215 g |
| Max Height | 20 cm |
| Min Height | 20 cm |
| lateral tilt | -35° / +35° |
| Panoramic Rotation | 360 |
| Front Tilt | -35° / +35° |
| Maximum Working Temperature | 60 C |
| Minimum Working Temperature | -30 C |